پاورپوینت مفاهیم اصلى تکنولوژى آموزشى

مطالب دیگر:
📝دانلود پاورپوینت تئوری پورتفولیو (فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝دانلود پاورپوینت تئوری بازار سرمایه (فصل نهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝دانلود پاورپوینت بازارهای کارا (فصل دهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝کلیات و معانی حق و صدق نزد حکمای اسلامی📝دانلود پاورپوینت اندازه گیری عملکرد پرتفلیو (فصل یازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝سحر و جادو📝دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل اقتصاد بازار (فصل دوازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تألیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل صنعت (فصل سیزدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تألیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝آداب معاشرت در قرآن📝دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل شرکت (فصل چهاردهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تألیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل تکنیکی (فصل پانزدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تألیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝دانلود پاورپوینت برگ اختیار معامله (فصل شانزدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تألیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝دانلود پاورپوینت قیمت و بازده اوراق قرضه (فصل هفدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تألیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📝دانلود مجموعه نمونه سوالات تستی مدیریت سرمایه گذاری و ریسک با پاسخنامه (سری اول)📝دانلود پاورپوینت سیر تحولات نظریه های سازمان و مدیریت(فصل اول کتاب مدیریت عمومی الوانی)📝دانلود پاورپوینت برنامه ریزی، برنامه ریزی جامع و استراتژیک (فصل دوم کتاب مدیریت عمومی دکتر الوانی)📝دانلود پاورپوینت مدیریت فشار روانی📝دانلود پاورپوینت مدیریت کارراهه📝دانلود پاورپوینت مدیریت كیفیت جامع📝دانلود پاورپوینت (اسلاید) مدیریت مذاکره📝دانلود پاورپوینت مدیریت مسیرهای شغلی و رفتارهای منصفانه📝مقاله در مورد بررسی اقتصادی در رابطه با راه اندازی كتابفروشی📝مقاله بررسی ساختار و شیوه مدیریت دبیرستان فرقان كرج📝مقاله بررسی سازه ها و راههای ارتقای اثر بخشی نیروی كار📝مقاله درمورد بررسی سیستم اندازه گیری عملکرد در بیمارستان
پاورپوینت مفاهیم اصلى تکنولوژى آموزشى |لینک فایل|47090678|کِی وای|kyt
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت مفاهیم اصلى تکنولوژى آموزشىرا مشاهده می نمایید .

شامل 43 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات43حجم0/672 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 43 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

سیستم

به‌نظر مى‌رسد که واژهٔ سیستم واژه‌اى است مناسب روز. هر کارى را که بخواهید انجام دهید مى‌گویند به‌طریق سیستماتیک آن را انجام دهید تا موفق شوید. یا اگر سازمانى در انجام برنامه‌اى موفق نمى‌شود مى‌گویند دلیل این است که براى کارها برنامه‌ریزى نشده و کارها به ‌طریقهٔ سیستماتیک انجام نگرفته است.

باناتى (Banathy) معنى واژه‌نامه‌اى معادل سیستم را چنین بیان مى‌کند: مجموعه‌اى از اشیا که به‌وسیله نوعى تعامل یا وابستگى متقابل و منظم وحدت یافته‌اند، یک کل ارگانیک یا سازمان‌یافته چون منظومهٔ شمسى یا یک سیستم تلگراف جدید. از این تعریف چنین برمى‌آید که سیستم یا به‌صورت طبیعى موجود است مانند منظومهٔ شمسى یا انسان آنها را ساخته است مانند سیستم تلگراف. در بعضى از سیستم‌ها هم از سیستم طبیعى استفاده شده است و هم از سیستم انسان‌‌ساخته مانند مراکز تولید برق به‌وسیله آب. سیستم‌هاى انسان‌ساخته معمولاً براى رسیدن به هدف معینى به‌وجود مى‌آیند، پس مى‌توان آنها را مجموعهٔ سازمان‌یافته‌اى از اجزاى متعامل و مرتبط که عمداً به‌وجود آمده تا به‌شکل وحدت هدف‌هاى معینى را متحقق سازد دانست. مطابق این تعریف در هر سیستم اجزایى وجود دارند که به‌هم مربوط هستند و به‌طور دائم با یکدیگر درحال کنش متقابل یا تعامل هستند. این اجزا محتواى سیستم هستند. اجزا کارهایى را انجام مى‌دهند که به هرکدام از آن کارها یا فعالیت‌ها فرآیند گفته مى‌شود.

در هر سیستم هدف فرآیندهاى لازم یا کارهایى را که باید انجام شوند تعیین مى‌کند و فرآیندها نوع اجزا یا محتوایى را که باید براى رسیدن به هدف به‌کار گرفته شوند معین مى‌سازند. سیستم‌ها در سطح وسیع‌ترى از محیط خود عمل مى‌کنند که این سطح وسیع‌تر را سیستم برتر مى‌گویند. به‌عبارت دیگر هر سیستم جزئى از سیستم بزرگترى است. سیستم جزء را خرده ‌سیستم و سیستم بزرگتر را سیستم برتر آن سیستم گویند.

براى روشن‌شدن رابطهٔ بین هدف، فرآیندها و اجزاى یک سیستم کلاس درس را تحلیل مى‌کنیم. هر کلاس درس یک خرده سیستم است. اجزاى درحال تعامل آن یعنى دانش‌آموزان، معلم، تخته‌سیاه، کتاب‌ها، نقشه‌ها و سایر مواد دیدارى - شنیدارى همه براى رسیدن به هدف کلاس که یادگیرى است خدمت مى‌کنند.

براى اینکه به یک سیستم با حداکثر کفایت خود کار کند باید کلیه اجزاى موردنیاز خود، یا اجزاى جایگزین را در اختیار داشته باشد و به جنبه‌ها یا ابعاد مختلف این اجزا توجه کند. سیستم کلاس درس هم عملکردش مانند سایر سیستم‌ها است.

و ...

فهرست مطالب

سیستم
آموزش
ارتباط
یادگیرى
پایان

عنوان : مفاهیم اصلى تکنولوژى آموزشى

فرمت : پاورپوینت

حجم : 676 کیلوبایت

تعداد صفحات : 43

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"