پاورپوینت انواع رسانه های آموزشی و طبقه بندی آن ها

مطالب دیگر:
دانلود پاورپوینت تفکر نابدانلود پاورپوینت اصلاح فرآیندها و روشهای بهبود کاردانلود پاورپوینت اصول طراحی پرسشنامه (رشته بهداشت عمومی)دانلود پاورپوینت سواد رسانه ایپاورپوینت مصالح ساختمانی مدرن در 95 اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل و جامع‬‎طرح لایه باز آبلیموی طبیعی اندازه 15*5.2 سانتی مترپاورپوینت فصل دوازدهم کتاب تئوری حسابداری مالی اسکات ترجمه پارسائیان با موضوع تدوین استانداردها: مسائل اقتصادیدانلود تحقیق اقتصاد ایران از نگاه شاخص های کلاندانلود مقاله اقتصاد بازار و توزیع درآمددانلود مقاله اوراق اجارهطرح لایه باز اعلامیه سوم و ترحیم پدربرچسب گلاب و عرقیات طراحی شده با فتوشاپبرچسب گلاب و لیبل عرقیات طراحی شده با فتوشاپبرچسب بهارنارنج و لیبل عرقیات طراحی شده با فتوشاپپاورپوینت کتاب تئوری حسابداری مالی تالیف ویلیام اسکات ترجمه دکتر علی پارسائیانپاورپوینت اکوپارکشناخت محله بریانک ناحیه 1 منطقه 10 تهرانپاورپوینت و اسلاید درمورد مورچهطرح لایه باز آگهی ترحیم مادر psd (همراه با مراسم تشییع و هفت)تحقیق درباره گیاهان و آشنایی با گیاهانپاورپوینت سازه های نگهبان در 78 اسلاید کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع و کاربردی‬‎پاورپوینت فصل اول کتاب تئوری حسابداری جلد اول تالیف دکتر شباهنگ با موضوع مقدمه ای بر تئوری حسابداریپاورپوینت فصل چهارم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تالیف دکتر شباهنگ با موضوع هدفهای حسابداری مالیپاورپوینت فصل پنجم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تالیف دکتر شباهنگپاورپوینت فصل ششم کتاب تئوری حسابداری جلد اول تالیف دکتر شباهنگ
پاورپوینت انواع رسانه های آموزشی و طبقه بندی آن ها |لینک فایل|47090675|کِی وای|kyt
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت انواع رسانه های آموزشی و طبقه بندی آن هارا مشاهده می نمایید .

شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات41حجم0/415 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تاریخچه رسانه‌های عمومی

در حدود 160 سال قبل با منتشر شدن کاغذ اخبار به مدیریت میرزای شیرازی، ایران وارد جهان رسانه‌ای شد و این در حالی است که در غرب این تاریخ به 400 سال پیش برمی‌گردد.

خصوصیات یک رسانه:

رسانه‌ها بستر و مجاری طبیعی تهیه و توزیع اطلاعات در جامعه برای شهروندان هستند و موجب می‌شوند که نیروهای اجتماعی ضمن وقوف و آگاهی به حقوق خویش، سهم خود را از قدرت طلب نمایند.

نگاهی اجمالی به تلاش‌های در حال انجام در حوزه رسانه‌های منطقه‌ای و جهانی، این واقعیت تلخ را آشکار می‌سازد که تقریباً تمامی رسانه‌های مسلط جهان اعم از مکتوب، صوتی و تصویری عملاً به ابزاری برای استکبار جهانی تبدیل گردیده اند؛ در جهت ترسیم سیاست‌های بین‌المللی و منطقه‌ای و ترویج فرهنگ غربی و لیبرالیسم سکولاریسم و نفی تنوع فرهنگی و تشویق به تمرد از اصول و ارزش‌های اسلامی و ملی.

پیدایش انواع رسانه‌های نوین، شیوه اطلاع رسانی را دگرگون کرده است. به طوری که رسانه در میان رویداد و مردم، مسیری مجازی ایجاد کرده و در مدل‌های رسمی، نیمه رسمی یا غیر رسمی که بر خبرگزاری‌ها و سایت‌های رسمی، وبلاگ‌ها و سایت‌های نسبتا معتبر دلالت دارد، ساز و کار خاصی برای امر اطلاع رسانی و اطلاع‌یابی تعریف کرده است. پیدایش و توسعه رسانه‌های غیر رسمی یا نیمه رسمی جهانی با عنوان وبلاگ نیز که روزانه بر تعداد آن ها افزوده می‌شود، تاثیر بسزایی بر امر اطلاع رسانی در مدل‌های جدید با محوریت کاربر دارد. این مسئله حجم محتوای تولید شده را در جهان تا حد زیادی افزایش می‌دهد، از سویی دیگر میزان مشارکت اجتماعی کاربران را بیشتر کرده و به موازات آن آگاهی روزآمد کاربران را نیز ارتقاء می‌بخشد. در نتیجه ورود به عصر جامعه اطلاعاتی و تولد و گسترش رسانه‌های الکترونیکی و اینترنتی، مرز میان رویداد و مردم را باریک‌تر از قبل معرفی کرده است.

اهمیت کاربرد رسانه‌ها:

1- شکل‌دهی تجارب یادگیری دست اول و یا نزدیک به آن

2- ایجاد انگیزه یادگیری و کمک به تداوم آن

3- صرفه جویی در زمان آموزش

4- ارتباط آسان‌تر و تفهیم بهتر

5- شکل‌دهی یادگیری سریع‌تر ، عمیق‌تر و پایدارتر

6- شکل‌دهی تجارب یادگیری ناممکن

و ...

فهرست مطالب

تاریخچه رسانه‌های عمومی
خصوصیات یک رسانه
اهمیت کاربرد رسانه‌ها

کارکرد‌های رسانه‌ها

توان آموزشی رسانه‌ها

انواع رسانه های اموزشی
پایان

عنوان : انواع رسانه های آموزشی و طبقه بندی آن ها

فرمت : پاورپوینت

حجم : 416 کیلوبایت

تعداد صفحات : 41

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"