پاورپوینت آشنایی با معماری ژاپن

مطالب دیگر:
🔗پایان نامه رشته کشاورزی و محیط زیست با عنوان منابع طبیعی منطقه 12 تهران و نقش آن در كاهش آلودگی‌ها🔗مقاله اجزای گیاهان🔗مقاله اصـــلاح نـژاد خوک – دلفین🔗اکالیپتوس ، انواع گونه ، رویش آن در جنوب ایران🔗مقاله باریجه🔗مقاله توت فرنگی🔗مقاله روستای لالان (لالون)🔗كشت گیاهان دارویی و مواد موثره در این گیاهان🔗مقاله معماری رنسانس🔗مقاله کامل گیاه جوجوبا🔗مقاله کامل پسته🔗پایان نامه کارشناسی مهندسی برق الکترونیک با عنوان لیزر الكترون آزاد free eleetron laser FEL🔗بررسی كلیشه های نو و همچنین تقلیدی وصف نزد بحتری شاعر مشهور عباسی🔗تحلیل ساختار و آنالیز شکستگی مخزن در میدان نفتی بلال با تکیه بر شکستگی زیر سطحی🔗مقاله بررسی ایرادهای رنگ🔗بیمه و مقررات حاکم بر آن🔗بررسی امكان استفاده از مدل ژنتیك مالی ( FGP ) در ارزیابی قیمت سهام در بورس اوراق بهادار تهران🔗اهمیت ریسك و انواع آن در امور بانكی و سرمایه‌گذاری🔗سیاه چاله ها و سرعت گیرهای سازمانی🔗عوامل عمده در تعیین نرخ ارز چیست؟🔗نقش احیای اراضی شیبدار در حفظ محیط زیست و توانمند سازی اقتصادی خانواده های روستایی استان گلستان🔗استفاده از تراکم دینامیكی برای بهسازی پی سدها🔗مقاله تشریفات بین المللی🔗برآورد میزان تمایل به پرداخت مصرف‌کنندگان به منظور بهره‌مندی از محصولات ارگانیک: کاربرد روش دو مرحله‌ای هکمن (نمونه پژوهشی: خیار ارگانیک استان مازندر🔗توازن بار در ابرهای محاسباتی
پاورپوینت آشنایی با معماری ژاپن |لینک فایل|47090664|کِی وای|kyt
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت آشنایی با معماری ژاپنرا مشاهده می نمایید .

دانلود فایل ، در حجم 59 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه


مشخصات فایل
تعداد صفحات59حجم4/197 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

، در حجم 59 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.بخشی از متن:
مجمع الجزایر ژاپن كه در فراسوی كرانه های شرقی قاره آسیا قرار دارد در قوس باریكی به طول 3800 كیلومتر ، بین عرض های شمالی 25 و 20 درجه تا 45/33 ممتد است . این مجمع الجزایر مشتمل بر چهار جزیره اصلی و تقریبا 3900 جزیری كوچكتر است . هنشو ، هكایدو ، كیوشو ، شیكوگو چهار جزیره اصلی این كشور هستند .
ژاپن به دلیل قرار گرفتن در منطقه معتدله در تابستان و آب و هوای سرد در بعضی مناطق در زمستان دارای طبیعت شگفت انگیزی می باشد كه بیشترین تاثیر را در هنر ژاپن به جای گذاشته است .
معماری ژاپن تركیبی از شیوه های بومی و وارداتی است و مبتنی بر رسوم و سنن معماری چوبی می باشد . معماری ژاپن از سنگ به طور عام استفاده نمی كند و سنگ مصالحی است كه عمدتا در ساخت شالوده های بنا و یا پاگوداهای بسیار كوچك مورد استفاده قرار می گیرد . تقریبا تمامی سازه های سنتی در ژاپن از چوب و لوح های كاغذی ، گچ و خاك رس در ساخت دیوارها ، حصیر و بوریا در ساخت كفپوش ها و الوارهای چوبی یا سفال در ساخت بام ها استفاده می نمایند . بدین نحو معماری ژاپن در مقایسه با معماری چین ساده تر و دارای خطوط به مراتب زیباتر و ظریف تر است . زیبایی و ظرافت معماری ژاپن از طریق آرایش نامتقارن و غیر رسمی تر ساختمان – نسبت به قیود سختگیرانه چین – دو چندان می گردد .
و...

فهرست مطالب:
موقعیت و اوضاع اقلیمی ژاپن
پیشینه فرهنگ ژاپن
معماری ژاپن
اصالت بومی،معابد ژاپن
معابد بودائی
معماری ذن
مراسم چای
قلعه های ژاپنی
خانه های ژاپنی
باروک ژاپنی
کنزو تانگه و سبک جدید
تادائو آندو
گالری تصاویر
منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 59 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت سبک معماری دیکانستراکشن(14 اسلاید)


"