پاورپوینت پارازیت ارتباطی چیست

مطالب دیگر:
📜دانلود پاورپوینت کاربرد شرح حال ومعاینه بالینی برای تشخیص کمردرد📜دانلود پاورپوینت کارآفرینی و انواع آن📜دانلود پاورپوینت چارچوب مفهومی مدیریت بیمارستان📜دانلود پاورپوینت چارچوب برنامه های چهارساله معاونت درمان📜دانلود پاورپوینت کارگاه تحلیل عاملی اکتشافی با استفاده از نرم افزار SPSS📜دانلود پاورپوینت کارگاه ایمن سازی📜دانلود پاورپوینت کار برد شبکه های عصبی در پردازش سریهای زمانی📜دانلود پاورپوینت پا یش برنامه میزان ید در سطح تولید📜دانلود پاورپوینت پژوهش در تاریخ📜دانلود پاورپوینت چگونه در كاركنان بدقلق خودايجاد انگيزه كنيم📜دانلود پاورپوینت چگونگی رشد علوم در تمدن اسلامی📜دانلود پاورپوینت اصول مدیریت اسلامی و الگوهای آن📜دانلود پاورپوینت اشکال دارویی📜دانلود پاورپوینت اجراي سازه های فولادی📜دانلود پاورپوینت اثر كامپتون📜دانلود پاورپوینت ابوعبدالله جعفر بن محمد رودكي سمرقندي📜دانلود پاورپوینت اکسیورزیس📜دانلود پاورپوینت ویتامین D📜دانلود پاورپوینت Cobit و راهبري فناوري اطلاعات📜دانلود پاورپوینت AMPK چیست📜دانلود پاورپوینت گندزدایی آب با استفاده از اشعه فرابنفش (UV)📜دانلود پاورپوینت کشمیر؛ فلسطین گمنام جهان اسلام📜پکیج طلایی کسب درآمد تضمینی از اینترنت📜کسب درآمد روزانه500هزار تومان📜دانلود مقاله عمران المانهای ساندویچ پانل
پاورپوینت پارازیت ارتباطی چیست |لینک فایل|47090658|کِی وای|kyt
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت پارازیت ارتباطی چیسترا مشاهده می نمایید .

شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات41حجم0/394 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

واژه (Noise) در لغت به‌معانی خش، اختلال، سر و صدا، شلوغی، قیل و قال، صدا راه انداختن، شایعه و تهمت و همچنین به‌معنای پارازیت آمده است. خود واژه‌ی پارازیت (Parasite) نیز به‌معنای انگل، طفیلی، صدای مزاحم و سربار آمده است. لازم به ذکر است که واژه (Barrier) به‌معنای مانع و حصار نیز در این مورد به‌کار رفته است.

پارازیت یا اختلال عبارت از هرگونه مداخله درونی یا بیرونی در فرآیند ارتباطات است. به‌عبارت دیگر، به هر چیزی که جلوی رسیدن پیام از ارتباط‌گر به گیرنده را بگیرد، "مانع ارتباطی" گفته می‌شود. به‌عبارت سوم، اختلال، هر آن چیزی است که بین انتقال و دریافت، به نشانه افزوده شود، بی‌آنکه منبع قصد انجام آن‌را داشته باشد.

اصطلاح پارازیت(نوفه) به برخی عناصر مزاحم در کانال (Channel) ارجاع دارد؛ که پیام را خراب می‌کنند یا تا حدودی تحت‌الشعاع قرار می‌دهند. پارازیت، به مانند میکروبی است که می‌تواند چنان بیماری‌زا باشد، که آثاری چون کم‌توانی و ناتوانی داشته باشد و حتی به مرگ ارتباط، در یک مقطع زمانی منتهی شود. برخی از این میکروبها، مستقیماً روی یکی از اندام‌ها یا به‌عبارت صحیح‌تر روی یکی از عناصر فراگرد ارتباط، اثر مخرب دارند و برخی از آن‌ها روی چند عنصر. هنوز دانش مستقلّی برای مطالعه‌ی انواع این میکروب‌ها و تأثیر بیماری‌زای آن‌ها و شاید راه‌های درمان آن به‌وجود نیامده است.

در سال 1948 شنون و ویوور دو مهندس الکترونیک (و بعدها دو دانشمند ارتباطات انسانی)، برای اوّلین بار واژه‌ی پارازیت را با یک فلش روی کانال نشان دادند؛ اما بعدها در کمتر مدلی پارازیت نشان داده شد؛ بلکه بیشتر به‌هنگام تفسیر مدل به آن اشاره شده است.

انواع پارازیت ارتباطی

اختلال یا پارازیت ممکن است محیطی، فیزیولوژیکی، معنایی، ساختاری، سازمانی، فرهنگی، روانی و مجرایی باشد.

1. اختلال محیطی Environmental Noise؛ به آن دسته از عوامل مزاحم بیرونی اطلاق می‌گردد، که مانع دریافت پیام توسط دریافت‌کننده می‌شوند. مثلاً وقتی که شما در آشپزخانه شیر آب را باز می‌کنید، صدای آب، مانع شنیدن صدای دوست شما از اتاق مجاور می‌گردد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
انواع پارازیت ارتباطی
اختلال محیطی
اختلال فیزیولوژیکی
اختلال معنایی
اختلال ساختاری
اختلال سازمانی
اختلال فرهنگی
اختلال روانی
اختلال مجرایی یا مکانیکی
پایان

عنوان : پارازیت ارتباطی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 396 کیلوبایت

تعداد صفحات : 41

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"