پاورپوینت ارتباط میان فردی چیست

مطالب دیگر:
📂دانلود پروژه مالی طراحی سیستم حسابداری شرکت پیمانکاری آب و فاضلاب📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع صنایع کاغذ سازی نوظهور📂پروژه مالی دوره کاردانی در شرکت ماشین سازی و سیم و کابل سازی📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع شرکت کالای پزشکی شیراز📂جزوه حقوق مدنی📂دانلود پروژه مالی حسابداری شرکت کامپیوتری طاها📂دانلود پروژه مالی گزارش کارآموزی حسابداری اداره پست و تلگراف📂بررسی فقهی وحقوقی توهین به مقدسات وادیان؛چالشها و راهکارها📂قانون اساسی ایالت متحده امریکا📂مکانیک سیالات و هیدرولیک📂پول و ارز و بانکداری📂تلگرام را مغلوب خود کنید !!!📂دانلود پروژه مالی گزارش طراحي نظام هاي مالي شركت خاك صحرا (سهامي خاص)📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات بر ارزش افزوده📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری شرکت باربری وحیدبار📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری شرکت ماشین سازی و سیم و کابل سازی حسام📂پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع سیستم انبار و خرید در شرکت تجهیزات ایمنی📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع دانشگاههای علوم پزشکی📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع بسته بندی مواد غذایی📂پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع شرکت صنایع تجهیزات نفت📂دانلود پروژه مالی صنعت چین به همراه چارت سازمانی📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک بیمارستان📂دانلود پروژه مالی رشته حسابداری دریاره یک شرکت📂تأثير درجه آزادي و نوع قفل شدگي كانيهاي حاوي مس در بازيابي مدار فلوتاسيون كارخانه فرآوري مجتمع مس سرچشمه📂آشکارسازی دولومیت های ماس های آهن دار مرتبط با کانی سازی سرب و روی به روش تحلیل مؤلفه های اصلی داده های ماهواره ای TM
پاورپوینت ارتباط میان فردی چیست |لینک فایل|47090657|کِی وای|kyt
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت ارتباط میان فردی چیسترا مشاهده می نمایید .

شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات38حجم0/275 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

واژهCommunication در لغت به معنی: 1- ارتباط، رابط، رسانگری، رسانش (خبر، علامت و غیره) مبادله، تبادل، گفت و شنود، مکاتبه و مخابره؛ 2- خبر، اطلاع، علامت (داده یا مخاطره شده) آگهگان، اگه سازی؛ 3- رابطه صمیمی، رابطه نزدیک (دل به دل)؛ 4- وسیله ارتباط، رسانه، رسانگر، (جمع) وسایل ترابری (مانند راه آهن و کامیون) و راهرو؛ 5- بیان (شفاهی و کتبی)، علم رساندن علامات و اطلاعات؛ 6- مصدر متعدّی: ربط دادن، بستن، بر‌بستن، بستن چیزی را با چیز دیگر؛ 7- اسم مصدر: بستگی، پیوند، پیوستگی و رابطه آمده است.

ارتباطات در اصطلاح، انتقال و تبادل اطلاعات، معانی و مفاهیم و احساسها بین افراد در سازمان با واسطه یا بلاواسطه را گویند.

می‌توان گفت: ارتباطات فراگردی است که طی آن افراد از طریق انتقال علایم پیام، به ارسال و دریافت معنی مبادرت می کنند.

ارتباط میان فردی، ارتباطی است که بر دو رکن استوار باشد: 1) ارتباط برقرار کنندگان باید منحصر به فرد بودن خصوصیات رفتاری یکدیگر را بپذیرند و 2) پیام هایی را طراحی و ارسال کنند که نمایانگر پذیرش این موضوع باشد.

اهمیت ارتباطات

تمام شواهد، آشکارا حکایت از آن دارد که مهارت در ارتباط گفتاری و نوشتاری نه تنها برای کسب شغل بلکه در عملکرد مؤثر در کار نیز حیاتی و دارای اهمیت بسیار است. بیشتر مدیران اجرایی، مهارت در برقراری ارتباطات را برای عملکرد مؤثر در کار، حیاتی قلمداد می‌کنند و برای بیان این اهمیت از عباراتی مانند «بی نهایت مهم»، «بسیار مهم» و یا «مهم‌ترینها» استفاده می‌کنند. برخی از مدیران اجرایی معتقدند که رابطه مستقیمی میان سودآوری و توانایی در برقراری ارتباطات با کارکنان وجود دارد. گفته می‌شود بهره‌برداری خوب با ارتباطات خوب، رابطه تنگاتنگی دارد. برای مدیران به دلایل زیر ارتباطات مؤثر اهمیت دارد.

1- ارتباطات فراگردی است که وظایف برنامه‌ریزی، سازماندهی، هدایت، رهبری و کنترل مدیریت توسط آن انجام می‌شود.

2- ارتباطات فعالیتی است که مدیران برای هماهنگ کردن و متناسب نمودن وقت خود از آن بهره می‌گیرند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اهمیت ارتباطات

عناصر فرایند ارتباطات

چرخه حیات یک ارتباط میان‌فردی

موانع ارتباطات میان‌فردی

پایان

عنوان : ارتباط میان فردی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 276 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"