پاورپوینت ارتباط درون‌ فردی چیست

مطالب دیگر:
📂پاورپوینت تحلیل روابط دختر و پسر📂پاورپوینت مديريت خدمات فناوري اطلاعات بر مبناي ITIL📂پاورپوینت خلاصه کتاب نظام حقوق زن در اسلام تالیف شهید مرتضی مطهری📂پاورپوینت مبانی نظام سیاسی اسلام📂پاورپوینت مبانی حکمت مشاء📂تحقیق پیشینه و مبانی نظری سواد مالی و رفاه مالی📂پاورپوینت طرحواره درمانی (طرحواره تنبیه)📂پاورپوینت نظریه گشتالت در معماری📂پاورپوینت دال مجوف یوبوت📂پاورپوینت آشنایی با مساجد دنیا (طرح 4)📂پاورپوینت معماری طبیعت گرا📂پاورپوینت ریتم و تکرار در معماری📂پاورپوینت شخصیت از دیدگاه میلون📂اورپوینت فصل چهاردهم کتاب تئوری اثباتی حسابداری تألیف زی مرمن و واتز ترجمه پارسائیان📂پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری تورمی و آثار تغییر قیمت ها📂تحقیق زندگی نامه دکتر حسابی📂پاورپوینت فصل سوم كتاب تئوري هاي حسابداري تاليف دكتر شباهنگ (مفروضات بنیادی، اصول و مفاهیم حسابداری)📂نمونه سوالات تستی درس کارآفرینی مقطع کاردانی آزمون جامع علمی کاربردی📂پاورپوینت آموزش درس سوم مطالعات اجتماعی پایه چهارم ابتدایی📂پاورپوینت بهترین تئوري‌ هاي مديريت و كيفيت براي كسب و كارهاي كوچك📂پاورپوینت برآورد تقاضا (ویژه ارائه کلاسی درس اقتصاد مدیریت)📂پاورپوینت بررسی رفتار خريد مصرف کننده آنلاين و عوامل مؤثر بر آن📂پاورپوینت کتاب جامعه شناسي شهري تألیف دكتر غلامعباس توسلي📂تحقیق آموزش هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم📂پاورپوینت تروما یا روان زخم
پاورپوینت ارتباط درون‌ فردی چیست |لینک فایل|47090656|کِی وای|kyt
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت ارتباط درون‌ فردی چیسترا مشاهده می نمایید .

شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات33حجم0/264 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

پاورپوینت ارتباط درون‌ فردی چیست

پاورپوینت ارتباط درون‌ فردی چیست شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تعریف

ارتباط درون‌فردی، یک داد و ستد ارتباطی است که در درون وجود شخص روی می‌دهد و می‌توان آن‌را حرف‌زدن با خود نامید.

ماهیت ارتباط درون‌فردی

ارتباط هر فرد با خودش نوعی از ارتباط را به‌وجود می‌آورد که درون‌فردی خوانده شده است. این‌گونه از ارتباط که متضمن نوعی جریان تفهیم و تفاهم در درون فرد است و خود فرد را مورد توجه و محور اصلی بحث و گفتگو قرار می‌دهد، مبنای سایر ارتباطات به‌شمار می‌رود.

با این‌که تمامی انواع ارتباط، تا حدی ارتباط درون‌فردی به‌شمار می‌روند و معانی درگیر در هر ارتباطی، همواره در معرض تعبیر شخصی افراد است، اما این مفهوم خود به‌عنوان مفهومی متمایز و مشخص در سلک زنجیره‌ای از انواع ارتباط درمی‌آید. "بازبلاند" در توضیح این نوع از ارتباطات اینگونه می‌گوید: «فرایند رمزگذاری–رمزگشایی که به هنگام انتظار کشیدن انسان در تنهایی رخ می‌دهد یا درون‌نگری او نسبت به یک مصیبت شخصی، خود، نوعی ارتباط به‌قدر کافی متمایز است؛ که نیازمند تحلیلی جداگانه است. به همین دلیل، بهتر است ارتباط درون‌فردی را به بهره‌برداری از اشارت درون شخص که در غیاب دیگر مردمان رخ می‌دهد، محدود کرد. بدین ترتیب، محمل(عرض) این ارتباط، محصور در تنها یک شخص است؛ که با محیط خویش بده و بستان دارد و هم‌ اوست که آنچه را مقاصدش ایجاب کرده، می‌بیند و آنچه را که اندامگان او پذیرفته، حس می‌کند و نشانه‌ها را بر طبق پویش شخصیت خویش تداعی و به یکدیگر پیوند می‌زند.

البته باید در نظر داشت که ارتباط انسانها با خود، منحصر به حالت انزوا و تنهایی انسان نیست و در بسیاری موارد، افراد در عین حالی که در میان انبوهی از انسان‌ها قرار گرفته‌اند، مستغرق در ارتباط با خود می‌شوند.

و ...

فهرست مطالب

تعریف

ماهیت ارتباط درون‌فردی

ویژگی‌های ارتباط درون‌فردی

مصادیق ارتباطات درون‌فردی

پایان

عنوان : ارتباط درون‌ فردی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 268 کیلوبایت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"