پاورپوینت ارزشیابی پایانی چیست

مطالب دیگر:
📝راهنمای تعمیرات و عیب یابی آردی و روا📝پاورپوینت روان درمانی رشته خدمات مشاوره📝پاورپوینت روترها📝پاورپوینت روش تحقيق در تعليم و تربيت📝پاورپوینت شيمی سبز📝پاورپوینت وحی و پیامبری📝پاورپوینت روش های تشخیص هویت📝پاورپوینت اصول ساماندهی محیط کار 5s📝جزوه آشنايي با اصول و مفاهيم ( 5s)📝مقاله اصول ومباني مدل تعالي EFQM ووظایف كاركردي هريك از اجزاي مدل📝مقاله لیزر و مسافت سنج لیزری📝خلاصه کتاب اصول وفنون مذاکره : GETTING TO YES : Negotiating Agreements Without Giving In نویسندگان:راجرفیشر-ویلیام یوری،مترجم:دکترمسعود حیدری📝کسب درآمد حلال📝پاورپوینت خلاقیت وحل مسئله📝نرم افزار مدیریت کتابخانه📝سورس کد مدیریت کتابخانه📝خرید دانلود بهترین پکیج مجموعه کامل فیلم آموزش مهندسی معکوس روش نوین تست زنی آموزش تست زنی در کنکور-ارشد-سراسری بدون معلومات📝آموزش کامل نگهداری از گیاه زیبای حسن یوسف و دامبو📝تبلیغات انبوه تلگرام📝بازی پلی استیشن 1 ساخته شده با سورس این فروشگاه📝84-اجرای شاتكریت سازه های زیرزمینی (مطالعه موردی تونلهای آبرسان نیروگاه سدگتوند علیا)📝85-بتن تزریقی و كاربرد آن در سازه های زیرزمینی (مطالعه موردی تونلهای آبرسان نیروگاه سد گتوند علیا📝86-آنالیز قابلیت اطمینان مرتبه اول آبشستگی پایه های پل استوانه ای📝87-تاثیر نسبت آب به سیمان بر روی خواص مكانیكی بتن خودتراكم📝88-تاثیر پوششهای ضد آب برخوردگی تقویت كننده فولادی بتن و خواص فیزیكی بتن
پاورپوینت ارزشیابی پایانی چیست |لینک فایل|47090649|کِی وای|kyt
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت ارزشیابی پایانی چیسترا مشاهده می نمایید .

شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم0/461 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در سال‌های اخیر ایجاد تحول در سیستم ارزشیابی به معنای غالب‌کردن نقش ارزشیابی مستمر، پویا و رشددهنده در بسیاری از سیستم‌های آموزشی موردتوجه قرار گرفته است. علت اصلی این تحول مشکلاتی است که آزمون‌های پایانی در سیستم ارزشیابی ایجاد می‌کنند. اما مشکل به سادگی قابل رفع نیست. در بسیاری از نظام‌های آموزش و پرورش ارزشیابی پایانی همواره یکی از مهمترین مراکز توجه معلمان و برنامه‌ریزان درسی بوده است و در موارد بسیاری هم آزمون‌های پایانی دانش‌آموزان، معیاری برای ارزیابی کار معلم تلقی می‌شود.

این امر باعث شده است تا معلمان عمدتاً به آزمون‌های پایانی بیش از حد توجه کنند و نسبت به نتایج آن حساس باشند، به طوری که در بسیاری از مواقع هدف موفقیت در آزمون‌های پایانی محور تمامی فعالیت‌های آموزشی شده و نقش ارزشیابی مستمر بسیار کم‌رنگ می‌شود.

این امر باعث شده تا معمولاً معلمان به جای آن که آنچه را آموزش می‌دهند ارزیابی کنند، آن‌چیزی را که قرار است ارزشیابی کنند آموزش می‌دهند، یعنی آموزش در خدمت ارزشیابی قرار می‌گیرد. این تفکر و شیوه‌ کار باید تغییر کند و آزمون پایانی جایگاه مشخص و محدود خود را بیابد.

و ...

عنوان : ارزشیابی پایانی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 464 کیلوبایت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"